Vítejte na blogu o scene stylu! náš blog se teprve rozjíždí takže moc článků zde nebude :) Ale můžete se těšit na inspirativní obrázky, různé tutorialy nebo soutěže! :) Děkujeme za návštěvu :)

Owner - Evie Moustache

26. august 2012 at 13:01 | Evie Moustache
Takže ahoj .. :)

Jsem zakladatelka blogu scene-girls.blog.cz a měla bych asi o sobě něco napsat... :)
Bydlím ve vesnici u Ostravy, narodila jsem se 26.12.1997 a mé pravé jméno je Eva, jenom jsem si ho přejala do angličtiny - proto Evie. Moustache proto, že se mi prostě líbí knírky a vůbec ten název. Chodím do deváté třídy a mám v plánu jít na uměleckou školu v Ostravě, obor - průmyslový design.Má povaha je především na půl cholerická a melancholická. Dřív jsem bývala strašně stydlivá, ale postupen času se to ze mě "sesypalo", i když ne úplně. Špatně se spřáteluji s novými lidmi, a bojím se nosit extravagantní oblečení a vlasy. To proto se inspiruji spíše indie scene, než normálním scene. Spíše tím oblečením, ale až půjdu na střední, plánuji více barevnější vlasy jako je růžová, světle fialová a modrá :)

Piercing ani tattoo nemám, protože podle rodičů jsem ještě malá, takže mám vše dovolené až od 18-ti.
Ale jako piercing plánuji septum a cheek (piercing do líček).
Jako tetování bych toho chtěla trochu více :D Hvězdičky na pravé paži (alá Hannie Dropkick), ne spodní zápěstí "love yourself", na boku malinký knírek, a na obou stehnech mašličky.
Samozřejmě pokud mě to neomrzí ;)

Co poslouchám za hudbu? Trance (DJ Cammy, DJ Hixxy, a další DJ..), techno (Happy Hardcore,..), dubstep (především Skrillex), J-rock (An Caffe), J-pop (Ikimono Gakari, 7 Oops, Utada Hikaru) a co se týče interptetů: Paramore, Serebro, Rihanna, Britney Spears, Adele, Ben Cristovao, Ariana Grande a Linkin Park.

Co se týče knížek, bohužel moc nečtu, prtože na to nemám čas a vlastně ani náladu ;). I když, je tu jedna spisovatelka Carolym Macklerová. Filmů jsem taky moc neviděla ale mám ráda horory a komedie. Horory jsou třeba Noční můra v Elm Street, Vážné Setkání, Ďábel v těle, Saw (všechny díly ♥), Paranormal Activity (všechny díly :D), a dál .. Už nevím :D Jinak ráda sleduji filmy kde hraje Adam Sandler jako je např. Jack a Jill, Noc v muzeu, Klik - tlačítko na dálkové ovládání a tak dále... :D Jinak se mi taky hrozně líbí parodie :D možná mě po tomhle bude většina lidí nenávidět, ale nejlepší parodie jsou RRRrrr, Tupíři, pár pařmenů a Tohle je sparta ♥ :D Seriály sleduji spíše na Disney Channel ;D Nebo taky na nickelodeon jako je např iCarly, Victorious. Nebo mám také ráda Buffy - přemožitelka upírů, Dům loutek, známá komedie HIMYM :D Nebo třeba Simpsonovi, Futurama atd... :D

Tak snad jsem toho vypsala dostatečně a myslím, že ani moc dlouhé to není, tak hlavně navštěvujte náš blog, komentujte a hlavně sem choďte rádi :)
Evie Moustache.

Jo a ještě pár mých fotek :D :D

 

1 person judged this article.

Comments

1 Suzanne Amphetamine Suzanne Amphetamine | Email | 17. april 2013 at 17:01 | React

Waoo , si kráásna

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama