Vítejte na blogu o scene stylu! náš blog se teprve rozjíždí takže moc článků zde nebude :) Ale můžete se těšit na inspirativní obrázky, různé tutorialy nebo soutěže! :) Děkujeme za návštěvu :)

August 2011

Black Veil Brides

28. august 2011 at 22:35 | Charlotta Crazybow
Vím že to není moc scene hudba spíš emo, ale já je mám ráda :)


Skupina Black Veil Brides pochází z amerického Cincinnati a hraje Rock s příměsí metalu a screama.

Clip-in

27. august 2011 at 20:22 | Evie Moustache
Po tomhle touží snad každý ... Dlouhé vlasy. Ale nechceš si je prodlužovat? Mám pro tebe něco lepšího. Příčesky. Jsou různých barev, délek a druhů. Bohužel jsou k zakoupení pouze po internetu, a většinou je nalezneš od 1000 Kč nahoru. Ale dají se sehnat i levnější příčesky.
ZDE lze sehnat příčesky velmi levně
A TADY taky :D :D


Tdy pár videí jak si clip-iny nasadit :))


Jak nabarvit vlásky

25. august 2011 at 23:53 | Charlotta Crazybow
Chceš si nabarvit vlasy ale rodiče ti to nedovolí? Zkus je ukecat aspoň na barvu MANIC PANIC která se do 2 týdnu smyje! jedna stojí cca 150 kč a najdeš ji třeba na stránkách Mondo Bizzaro anebo pokud jsi z Ostravy tak na Masarykáči je obchod jménem Kombajn (mají tam všechno od metalu až po scene).S touhle barvou můžeš vytvořit cokoli leopardí vzor,duhu,proužky,abarvit si ofinu nebo rovnou celou hlavu! Tady je pár inspirací :))


Make-up

25. august 2011 at 23:38 | Charlotta Crazybow
Přidávám tady jen pro vás několik tipů jak udělat správný make-up pro scene girls :))
co potřebuješ?:
make-up,pudr,popř. i korektor (pamatuj že scenky mají dokonale zakrytou pleť aby nešel vidět žádný pupínek!!)
černou tužku na oči
řasenku nebo umělé řasy
oční stíny
lesk na rty
tvářenku
Videa:

Jak udělat scene účes :)

25. august 2011 at 22:22 | Lucy Sweeting
Tady je pár videí jak si udělat scene účes :) nemusíte koukat na všechny, ale vždycky je lepší pro pochopení se podívat víc jak na jedno ;) samozdřejmě je jinak na YouTube mnohem víc :D ....fodně důležité je mít dobrý sestřih, ale třeba zjistíš že právě tvoje vlasy jsou ideální :) :)


Converse

25. august 2011 at 11:11 | Evie Moustache
Jistě je všichni známe - boty converse. Jsou všude, najdete je v každém obchodě. A proč o těchto botech píši? Patři neodmluvitelně ke scene stylu. Nosí je hlavně scene boys, ale to neznamená, že je nenosí i scene girls :) Tyto boty si scene kidz oblíbili už proto, že jsou samy o sobě barevné, výrazné a stylové. Samozřejmě si boty můžete "dodělat" tím, že vezmente různe fixy a pomalujete je :P
Nakreslete na ně třeba diamanty, srdíčka, kytičky apod. :D
Jestli jste se rozhodli tyto boty si pořídit, ale i přesto nevíte, jaké barvy, vzorky, ... Mám pro vás pár obrázků pro inspiraci :))

Tyhle boty známe všichni ... Klasické černo - bílé conversky


Evie Moustache

25. august 2011 at 0:06 | Evie Moustache